Starless: 21st Century Nymphomaniacs

Opis:
Sawatari Yukito szukał letniej pracy na pół etatu, gdy przypadkiem natknął się na ogłoszenie z naprawdę niezłym wynagrodzeniem. Szybko skontaktował się z pracodawcą i dowiedział się, że stanowisko nie zostało jeszcze obsadzone, bezzwłocznie złożył podanie. Praca polegała na służeniu w rezydencji.
Nadszedł jego pierwszy dzień pracy. Po przybyciu do rezydencji położonej głęboko w górach był zaskoczony wielkością terenu i samego imponującego budynku… Piękna pani rezydencji i jej równie piękne córki wyszły mu na spotkanie. Jednak w ciągu tego dnia jego oczekiwania zmieniły się w oszołomienie, a następnie rozpacz.
Gdy poznał powód wysokiego wynagrodzenia, jakie oferowano mu za zwykłą pracę pomocnika, było już za późno… Praca, która go czekała, była pracą “pomocnika” tylko z nazwy. Dołączył do kilku innych służących, których zadaniem było spełnienie każdej perwersyjnej zachcianki tej dziwnej rodziny.
Służący, zarówno mężczyźni jak i kobiety, nie byli w stanie uciec z rezydencji, zmuszeni do ciągłego brania udziału w niekończącej się dziwacznej grze szalonych eskapad rodziny. Czy Yukito kiedykolwiek będzie w stanie uciec z rezydencji żywy…?*

Odc: 4
Czas: 20 min
Rok: 2012 – 2013
Studio: Studia 9 Maiami
Producent: –
Tagi: Ahegao, Anal, Female Doctor, Femdom, Footjob, Futanari, Harem, Large Breasts, Maid, School Girls, Tits Fuck

Odcinki:

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 03

Odcinek 04