Ai no Kusabi 1992

OPIS:

Na planecie Amoi o statusie człowieka decyduje przede wszystkim kolor jego włosów. Społeczeństwo to jest zarządzane przez superkomputer SI znany jako Jupiter i jego radę zarządzającą złożoną z idealnych blondynów, zwanych Blondynami, mieszkających w stolicy Tanagurze. Natomiast ciemnowłosi ludzie żyją w złotym “mieście rozkoszy” Midas i jego peryferyjnych slumsach Ceres. Są znani jako “kundle” i większość z nich nie może wydostać się z tych slumsów.

Trzy lata temu w slumsach Ceres zaginął chłopiec o imieniu Riki. Niegdyś szanowany przywódca gangu Bizona, nagłe spotkanie z elitarnym Blondynem, Iasonem Minkiem, zmusiło Rikiego do porzucenia wszystkiego, co do tej pory kultywował. Chłopiec został porwany z domu i zmuszony do zostania pupilem Masona. Przez ostatnie trzy lata Riki znosił liczne ciosy w swoją dumę, a pobyt w Tanagurze był dla niego niczym innym jak formą tortury.

Teraz, gdy Riki powrócił, Bison ponownie staje za nim murem. Ryzyko, na jakie się naraża, jest jednak o wiele większe niż kiedykolwiek wcześniej – zawsze znajdzie się ktoś, kto gotów jest go sprzedać.

 

Odc: 2
Czas: ok. 54min
Studio: AIC
Producent: On-Lead
Rok: 1992

Tagi: Boys Love, Romans, Sci-Fi, Dramat, Okruchy życia, 

Odcinki:

Odcinek 1

Odcinek 2