Mała peryferyjna wioska jest terroryzowana przez nienasyconego sukkuba o imieniu Shamsiel Shahar. Ze względu na swoją naturę stała się zmorą wszystkich mężczyzn w okolicy, wysysając z nich siły życiowe i pozostawiając ich w niegodnym stanie, aby wszyscy inni mogli ich zobaczyć. Królestwo jest zbyt zajęte trwającą rewoltą, aby wysłać odpowiednią jednostkę do egzorcyzmowania demona, więc decyduje się zagrać znacznie mniej wartościową kartą.

Ryuuto Henge jest ostatnim absolwentem Królewskiej Akademii Rycerskiej. Jest uważany za nieudanego żołnierza i hańbę dla królestwa, co czyni go idealnym człowiekiem do rzucenia na łaskę sukkuba. Zakładając, że jest to podróż w jedną stronę, Ryuuto przygotowuje się na swój nieunikniony koniec. Jednak po przybyciu do wioski wita go sama Shamsiel.

Usłyszawszy wieści o rycerzu wysłanym, by ją pokonać, Shamsiel postanawia sprawdzić wytrzymałość Ryuuto na własnej skórze. Ku jej ogromnemu zaskoczeniu i niedowierzaniu, nie jest w stanie pozbawić Ryuuto energii. Jego wytrzymałość stale się uzupełnia i wkrótce to on będzie miał przewagę.