Morishita Wataru dorastał w rodzinie bez matki, ale pomimo samotności ciężko pracował i udało mu się zapisać do prestiżowej akademii Ousei. Szkoła jest prowadzona według starej zasady stypendialnej, w której stopnie uczniów są powiązane z oceną nauczyciela, więc nauczyciele nieuchronnie zapewniają uczniom surową edukację.

Morishita ma dobre stopnie, ale w klasie, w której wszyscy są doskonałymi uczniami, jego oceny są poniżej średniej. Wychowawczyni klasy, Tsukishima Kyoko, była dla niego szczególnie surowa i to nie tylko w kwestii ocen, ale nawet życia codziennego. Morishita był bardzo zestresowany trudną nauką i surowym nauczaniem, ale miał kogoś, kto mu pomagał, była to asystentka wychowawczyni jego klasy Shirakawa Miwa, miła, matczyna kobieta, która rozumiała sytuację Moshity i zawsze była mu bliska.

Jednak nagle ogłosiła swoje małżeństwo, a Morishita, który stracił przyjaciółkę i jedyne moralne wsparcie, popadł w rozpacz. Naturalnie nie mógł skoncentrować się na nauce i ostatecznie uzyskał najniższy wynik w teście stypendialnym, kończąc na specjalnych zajęciach po szkole.

Jego stres był większy niż kiedykolwiek, teraz, gdy jego podziwiana Miwa miała zostać kobietą innego mężczyzny, a jego oceny były najniższe. W tym momencie jego smartfon zaczął wibrować, sprawdzając go z ciekawości, była tam aplikacja, której nigdy nie widział o nazwie ” Aplikacja do Hipnozy “…