Sawatari Yukito szukał letniej pracy na pół etatu, gdy przypadkiem natknął się na ogłoszenie z naprawdę niezłym wynagrodzeniem. Szybko skontaktował się z pracodawcą i dowiedział się, że stanowisko nie zostało jeszcze obsadzone, bezzwłocznie złożył podanie. Praca polegała na służeniu w rezydencji.
Nadszedł jego pierwszy dzień pracy. Po przybyciu do rezydencji położonej głęboko w górach był zaskoczony wielkością terenu i samego imponującego budynku… Piękna pani rezydencji i jej równie piękne córki wyszły mu na spotkanie. Jednak w ciągu tego dnia jego oczekiwania zmieniły się w oszołomienie, a następnie rozpacz.
Gdy poznał powód wysokiego wynagrodzenia, jakie oferowano mu za zwykłą pracę pomocnika, było już za późno… Praca, która go czekała, była pracą “pomocnika” tylko z nazwy. Dołączył do kilku innych służących, których zadaniem było spełnienie każdej perwersyjnej zachcianki tej dziwnej rodziny.
Służący, zarówno mężczyźni jak i kobiety, nie byli w stanie uciec z rezydencji, zmuszeni do ciągłego brania udziału w niekończącej się dziwacznej grze szalonych eskapad rodziny. Czy Yukito kiedykolwiek będzie w stanie uciec z rezydencji żywy…?