Świat jest niebezpiecznym miejscem. Ludzie i demony koegzystują ze sobą w podyktowanych niewypowiedzianą obietnicą warunkach, że nie będą wpływać na siebie nawzajem. Niestety, zawsze znajdą się chętni do złamania zasad dla własnych egoistycznych korzyści. Chcąc zwalczyć tych odmieńców, japoński rząd zatrudnia Taimanin (Ninja Zabójca Demonów) – elitarną grupę kobiet ninja – aby utrzymać równowagę sił między tym, co przyziemne, a tym, co nieziemskie.
Po pokonaniu swojego największego nemezis Oboro, Asagi Igawa postanawia odejść z grupy i poświęcić się spokojnemu, przeciętnemu życiu ze swoim chłopakiem Sawakim Kyousuke. Nie wie jednak, że Oboro udało się przeżyć dzięki paktowi z demonem. Poprzysiągłszy zemstę na Asagi, porywa ją – wraz z Sawakim i jej młodszą siostrą Sakurą – i bez litości poddaje je seksualnemu i psychicznemu wykorzystywaniu.
Choć Asagi jest zdecydowana, niewiele może zrobić, gdy Oboro zwraca najbliższych przeciwko niej, upokarzając ich w najbardziej ohydny sposób, jaki można sobie wyobrazić.